Nominacja LBA

Witajcie  

4 stycznia musiałam już wynieść choinkę. Szkoda było mi jej. 


Poza tym zostałam nominowana do LBA przez Karolinę z bloga http://fleetingsmoment.blogspot.com/?m=1.Zasady LBA brzmią następująco:
''Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.''

Odpowiedzi na zadane pytania:

1. W jakim celu założyłaś bloga? 1. Bloga założyłam po to aby otworzyć się na ludzi. 2. Ja postanowienia kie są twoje noworoczne ? 2. W tym roku postaram się zadbać o siebie. 3. Co zmieniałbyś w swoim wyglądzie? 3. Prawdopodobnie wszystko 4. Czy podążasz za trendami modowymi? 4. Staram się podążać za trendami ale chcę być kreatywna i podążać za własnym trendem modowym. 5. Twój ulubiony film, książka. 5. Mam wiele ulubionych filmów ale najbardziej lubię ,,Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" i,, Alicję w krainie czarów" a moja ulubiona książka to ,,Wilczyca" Bereniki Miszczuk. 6. Co jest ważniejsze uroda czy intelekt? 6. Wymagane są i uroda jak i intelekt ale w większym stopniu ważniejszy jest intelekt bo uroda przepłynie z czasem jak woda 7. Jakie jest twoje największe marzenie? 7. Zawsze chciałabym mieć prawdziwego przyjaciela/przyjaciółkę. 8. Twoja ulubiona piosenka? 8. Mikky Ekko - We must be killers. 9. Co jest twoja pasją? 9. Moją pasją jest pomaganie ludziom. 10. Co sądzisz o popularnych nałogach ( alkohol, papierosy, narkotyki)? 10. Te nałogi są znane, często widywane ale bez nich da się przeżyć. Dla mnie są niepotrzebne. 11. Jak brzmi twoje motto? Nie ważne ile razy spadamy w dół, ważne że się podnosimy.

Blogi nominowane przeze mnie to:11. http://you-explore-my-world.blogspot.com/

Pytania: 1. Co cenisz najbardziej
2. Ulubiony film, książka
3. Twoje największe marzenie
4. Co byś zrobiła gdybyś zobaczyła swój ulubiony zespół ?
5. Jak radzisz sobie ze stresem?
6. Ulubiona piosenka?
7. Ulubiona kreskówka z dzieciństwa?
8.Jakie jest twoje motto życiowe?
9. Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu ?
10.Co sądzisz o tatuażach i piercingu ?
11.Gdyby można było cofnąć czas to co byś w swoim życiu zmieniła ?1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie obserwacje i miłe komentarze!
Za wszystko się odwdzięczam.